Doradca Finansowy Kielce - doradzamy BEZPŁATNIE zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Planujesz remont mieszkania albo kupno samochodu? Marzy Ci się wycieczka dookoła świata? Jeżeli w chwili obecnej nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi, to możesz wspomóc się kredytem gotówkowym. Skontaktuj się z nami, znajdziemy najtańszy kredyt gotówkowy w Kielcach!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów gotówkowych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy oferty kredytów gotówkowych w kieleckich bankach!
Prześwietlamy oferty kredytów gotówkowych w kieleckich bankach!

Jednak, jak przy każdym zobowiązaniu, należy się do niego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim trzeba szczegółowo porównać wszystkie dostępne oferty. Różnice w wysokości raty potrafią być bardzo duże i można czasami sporo przepłacić. Dlatego jeżeli interesują nas kredyty gotówkowe, to warto skorzystać z usług Ekspertów Kredytowych z Kielc.

Sprawdź również rządowy program – bezpieczny kredyt 2% dla mieszkańców Kielc i okolic!

Kredyt gotówkowy – co to jest?

Kredyt gotówkowy należy do grupy kredytów konsumpcyjnych. Może być udzielony na konkretną rzecz, np. telewizor, telefon, samochód lub też na cel dowolny. W tym drugim przypadku nie musimy tłumaczyć się przed bankiem, na co chcemy wydać pożyczone pieniądze. Nie musimy również przedstawiać żadnej dokumentacji – bank nie będzie w to wnikał. Można go wziąć nawet na okres 10 lat, chociaż nie wszystkie banki oferują tak długi okres kredytowania. Nie wymaga również żadnego zabezpieczenia.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego wynosi 200 tysięcy złotych – jednak oferują ją nieliczne banki (w większości z nich kwota ta oscyluje w przedziale 120-150 tysięcy złotych). Mogą się o nią starać wszyscy klienci, którzy posiadają zdolność kredytową. Banki akceptują praktycznie każde źródło uzyskiwania dochodu, np. umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, emeryturę lub rentę. Mogą starać się o niego również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Kredyt gotówkowy Kielce
Kredyt gotówkowy Kielce – bezpłatne porównanie ofert bankowych na ten rok!

Kredyt gotówkowy w Kielcach – z nami najniższe RRSO!

Jak każde zobowiązanie finansowe, kredyt gotówkowy ma swoje plusy i minusy. Do plusów można zaliczyć to, że w szybki i łatwy sposób można zdobyć dodatkowe środki. Minusem jest zazwyczaj jego cena. Kredyty gotówkowe są dużo droższe od kredytów czy pożyczek hipotecznych. Dlatego zanim zdecydujemy się go zaciągnąć, musimy dokładnie przeanalizować dostępne opcje. Na koszt kredytu mają wpływ 3 elementy:

  • oprocentowanie nominalne,
  • prowizja za udzielenie kredytu,
  • ubezpieczenia (np. na życie, od utraty pracy)

Jeżeli chodzi o oprocentowanie nominalne, to w chwili obecnej nie może być ono wyższe niż 10%. W przypadku prowizji, istnieje pewna niepisana zasada, która mówi o tym, że im wyższe oprocentowanie nominalne, tym niższa prowizja i odwrotnie. Decydując się na współpracę z doradcami kredytowymi z Kielc możesz mieć pewność, że znajdą oni dla Ciebie kredyt, zarówno z atrakcyjnym oprocentowaniem, jak i niską prowizją.

Bezpłatne porównanie ofert kredytów gotówkowych w Kielcach
Bezpłatne porównanie ofert kredytów gotówkowych w Kielcach za darmo!

Kredyt gotówkowy – porównamy oferty bezpłatnie

Kredyty gotówkowe w Kielcach oferowane są przez wszystkie banki. Każdy z nich oferuje jednak inne warunki, inaczej liczy zdolność kredytową i wymaga innych dokumentów. Podstawową zasadą przy wyborze tego typu kredytu, jest cena, czyli w tym przypadku miesięczna rata. Powinniśmy się więc kierować tą samą zasadą, co przy obowiązkowym ubezpieczeniu OC dla pojazdów mechanicznych. Najlepszym kredytem gotówkowym będzie ten z najniższą ratą. Żeby jednak taki znaleźć, to musimy w pierwszej kolejności zrobić porównanie. Możemy w tym celu chodzić od banku do banku albo skorzystać z usług niezależnego eksperta.

Doradca Finansowy w Kielcach jest w stanie wyszukać dla nas najlepszą ofertę i co najważniejsze zrobi to zupełnie za darmo. Pomoże również znaleźć taki bank, w którym klient będzie miał najlepszą zdolność kredytową albo który udzieli kredytu w przypadku, gdy klient jest młody i nie ma historii kredytowej. Nie pozwoli również na to, żeby bank narzucił klientowi niekorzystne dla niego ubezpieczenie lub inne produkty dodatkowe.

Doradcy Kredytowi Kielce – dlaczego warto porównać z nami banki?

Jesteśmy niezależną firmą zajmującą się profesjonalnym pośrednictwem kredytowym. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę. Staramy się edukować naszych klientów tak, aby świat finansów i bankowości nie miał przed nimi żadnych tajemnic. Pomagamy nie tylko wyszukać najlepszej oferty kredytowej, ale zajmujemy się również załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności, takich jak: wypełnienie wniosków kredytowych wraz z załącznikami, tworzeniem oświadczeń oraz załatwianiem niezbędnych dokumentów. Prowadzimy również wszelkie rozmowy z pracownikami banku.

To co nas wyróżnia, to fakt, że nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat za wykonane usługi. Dzięki temu nie ponoszą oni żadnego ryzyka, a mogą zyskać bardzo wiele. Zależy nam na długofalowej współpracy z klientami oraz na tym, żeby polecali nasze usługi wśród swojej rodziny oraz znajomych. Nasz kontakt nie urywa się również z momencie podpisania umowy kredytowej. Wręcz przeciwnie – nasi doradcy od tego momentu analizują sytuację na rynku i jeżeli pojawi się jakaś korzystniejsza opcja, to dzwonią do swoich klientów z informacją, że warto przenieść ten kredyt do innego banku.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Close Menu