Doradca Finansowy Kielce - doradzamy BEZPŁATNIE zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredyt hipotecznego w Kielcach ale nie wesz ofertę którego banku wybrać? Nasi Eksperci Kredytowi prześwietlą wszystkie oferty dla Ciebie za darmo!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów hipotecznych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy oferty kredytów hipotecznych - działamy na terenie Katowic i okolic
Prześwietlamy oferty kredytów hipotecznych – działamy na terenie Kielc i okolic.

Większość osób marzy o własnym mieszkaniu lub domu. Obecne ceny nieruchomości powodują jednak, że ich kupno nie jest taką prostą sprawą, zwłaszcza dla młodych osób. Mało kto ma zgromadzone odpowiednie oszczędności, które pozwoliłyby na ich zakup za gotówkę. Jest jednak jedno wyjście z tej sytuacji – kredyt hipoteczny. Dzięki niemu możemy spełnić swoje marzenie praktycznie od razu. Zanim jednak zdecydujemy się na jego zaciągnięcie, musimy się do tego odpowiednio przygotować.

Kredyt hipoteczny znacząco wpłynie na dotychczasowe życie, zwłaszcza tych osób, które do tej pory nie miały do czynienia z kredytami i nie są przyzwyczajone do płacenia co miesiąc raty. Kredyt hipoteczny w Kielcach oferuje bardzo dużo banków, dlatego bardzo ważne jest zrobienie odpowiedniego rozeznania i porównanie wszystkich możliwych opcji. Warto w tym celu skorzystać z pomocy niezależnych doradców finansowych.

Sprawdź również rządowy program – bezpieczny kredyt 2% dla mieszkańców Kielc i okolic!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów hipotecznych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt hipoteczny Kielce
Kredyt hipoteczny Kielce – bezpłatne porównanie ofert banków na ten rok!

Kredyt mieszkaniowy – co to jest?

Kredyt mieszkaniowy jest długoterminowym kredytem celowym, co oznacza, że może być przeznaczony jedynie na zakup konkretnego mieszkania. Dodatkowo posiada on zabezpieczenie w postaci hipoteki ustanowionej na rzecz banku. Stąd też wzięła się nazwa kredytu hipotecznego. Do momentu całkowitej jego spłaty, nie mamy do danej nieruchomości pełnych praw. W przypadku, gdy przestaniemy regulować miesięczne raty, wówczas bank ma prawo do przejęcia naszego mieszkania i dowolnego nim dysponowania.

Kredyt mieszkaniowy w Kielcach zaciągany jest z reguły na na okres 20-25 lat. Maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat. Maksymalną kwotę określa z kolei nasza zdolność kredytowa, jeżeli jest ona bardzo wysoka, to możemy sobie pozwolić nawet na kredyt powyżej miliona złotych. W chwili obecnej banki wymagają minimum 10-20% wkładu własnego. Oznacza to, że chcą kupić mieszkanie warte 200 tysięcy złotych, dostaniemy 160-180 tysięcy kredytu hipotecznego. Reszta będzie musiała pochodzić z naszych własnych środków.

Kredyt hipoteczny – porównamy wszystkie banki!

Kredyt hipoteczny Kielce to często jedyna możliwość na kupno wymarzonej nieruchomości. Tak jak wspominaliśmy, należy się jednak do niego bardzo dobrze przygotować. W pierwszej kolejności musimy poznać, jak wygląda proces ubiegania się o taki kredyt oraz z jakimi kosztami wiąże się jego zaciągnięcie. W bankach wielu klientów nie jest informowana o tym, że oprócz opłat ściśle związanych z kredytem, muszą oni jeszcze ponieść dodatkowe koszty, takie jak: podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC), koszty notariusza czy opłata za wpis do hipoteki.

Z kredytu hipotecznego warto skorzystać, gdy posiada się środki na wniesienie wkładu własnego oraz na pokrycie wszystkich opłat dodatkowych. W przeciwnym razie klient będzie musiał posiłkować się pożyczką gotówkową, co znacząco podniesie całkowite koszty zakupu nieruchomości. Nie należy go również brać na bardzo długi okres, bo wówczas koszty odsetkowe będą bardzo duże. Najbardziej optymalnym okresem jest 20-25 lat.

Kredyt mieszkaniowy Kielce
Kredyt mieszkaniowy Kielce – dowiedz się który bank jest najtańszy w tym roku!

Kredyt hipoteczny Kielce – stale aktualna oferta

Nie ma jednego uniwersalnego banku, który byłby idealny dla wszystkich klientów. To, że nasz znajomy otrzymał w danym banku dobre warunki, wcale nie oznacza, że my również dostaniemy takie same. Przed wybraniem banku musimy najpierw przeanalizować naszą sytuację finansową. Warto zrobić to razem z niezależnym doradcą finansowym z Kielc, który między innymi pomoże wyliczyć zdolność kredytową. Możliwości wyboru banków może ograniczyć posiadany przez nas wkład własny. Jeżeli dysponujemy tylko 10%, wówczas opadają wszystkie te instytucje, które oczekują wniesienia 20%.

Dodatkowym ograniczeniem może być źródło i czas uzyskiwanego dochodu. Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą od niedawna, to żaden bank nie udzieli nam kredytu hipotecznego. Podobnie może być w przypadku, gdy mamy umowę o pracę na czas określony, która kończy się w najbliższym czasie. Profesjonalny doradca wybierze dla nas takie banki, w których bez problemu uzyskamy kredyt, a dodatkowo będzie on udzielony na bardzo dobrych warunkach.

Doradcy Finansowi Kielce – dlaczego warto nam zaufać?

Tak jak wspominaliśmy Doradcy Finansowi z Kielc pomogą nam odpowiednio przygotować się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Dzięki nam zaoszczędzisz przede wszystkim mnóstwo czasu, ponieważ wszystko załatwisz w jednym miejscu. Zostaniesz dokładnie poinformowany o tym, w jaki sposób przebiega proces kredytowy, jakie koszty są z tym związane, jakie dokumenty będą potrzebne. Doradca pomoże również w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, takich jak: wypełnienie wniosków wraz ze stosownymi załącznikami oraz skompletowanie odpowiednich dokumentów.

Zalecamy naszym klientom składanie wniosków kredytowych do 2-3 banków jednocześnie. Ma to na celu zabezpieczenie jego interesów, na wypadek, gdyby któryś z banków odmówił udzielenia kredytu lub gdyby proces się przedłużał. Samo złożenie wniosku do niczego nie zobowiązuje, więc warto z takiej możliwości skorzystać. Gdy wszystkie banki będą chciały udzielić kredytu, wówczas pomożemy wybrać Ci najlepszą opcję.

Sprawdź oferty kredytów gotówkowych w Kielcach – kredytykielce.com/kredyt-gotowkowy-kielce

Kredyt mieszkaniowy Kielce

Rynek zbytu nieruchomości przeżywa właśnie swój najlepszy czas. Jest to idealny moment na to, by dokonać zakupu swojego wymarzonego mieszkania. Niestety bardzo często jest tak, że nie mamy na tyle własnych oszczędności, a jeśli je już posiadamy, to nie jest ich na tyle, by opłacić koszty własne na kredyt bankowy. Co zrobić w takiej sytuacji? I tutaj przychodzi pomoc od eksperta finansowego. Jeśli nie wiesz skąd uzyskać pieniądze na swoje mieszkanie. Pośrednik pomoże znaleźć wiele ofert kredytowych, dzięki którym bez problemu znajdzie idealną ofertę kredytową dopasowaną do twoich zdolności kredytowych. Nie musisz już jeździć po bankach i szukać informacji. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Wystarczy, że złożysz wizytę w jednym miejscu, a osoba, która będzie się tobą opiekować, za pomocą wyszukiwarki do kredytów znajdzie dla nas coś odpowiedniego i prostego do spłaty. Teraz już wszystko zależy tak naprawdę od ciebie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów mieszkaniowych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Close Menu