Doradca Finansowy Kielce - doradzamy BEZPŁATNIE zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Prowadzisz działalność i szukasz dodatkowego finansowania? Nie wiesz który kredyt będzie najtańszy? Skontaktuj się z naszym Ekspertem ds. kredytów firmowych – porównamy dla Ciebie oferty wszystkich banków za darmo!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów firmowych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Porównamy dla Ciebie oferty kredytów firmowych w Kieleckich bankach za darmo!
Porównamy dla Ciebie oferty kredytów firmowych w Kieleckich bankach za darmo!

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z dużym praktycznym doświadczeniem w obszarze pośrednictwa kredytowego dla firm. Wspieramy przedsiębiorców z Kielc, z województwa świętokrzyskiego, a także z innych rejonów kraju. Nasza wiedza merytoryczna oraz doświadczenie biznesowe pozwolą Ci wybrać najkorzystniejszy kredyt dla Twojej firmy uwzględniając jej specyfikę, branżę, sytuację ekonomiczną i plany finansowo-strategiczne.

Kredyty dla film Kielce
Kredyty dla film Kielce – oferty na ten rok!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów firmowych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt firmowy – co to jest?

Kredyt firmowy to dodatkowy kapitał dla firmy udzielany przez bank, który można przeznaczyć na realizację planów strategicznych, rozwój firmy, zakup maszyn, linii produkcyjnej, czy po prostu bieżącą działalność operacyjną. Firmy wspomagają się finansowaniem kredytowym ze względu na rozwój, nowe inwestycje, zakup nieruchomości, floty samochodowej, maszyn czy urządzeń, a także z uwagi na potrzebę restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Rozróżniamy kilka rodzajów kredytów firmowych;

 • kredyt inwestycyjny (na nowe przedsięwzięcia)
 • kredyt obrotowy (na finansowanie bieżącej działalności),
 • kredyt pomostowy (na realizację projektów, którym przyznano dotację, do czasu uzyskania refundacji),
 • kredyt w rachunku bieżącym (debet),
 • kredyt płatniczy (krótkoterminowe finansowanie, aby zachować płynność),
 • kredyt technologiczny (na rozwój technologii produkcji),
 • kredyt hipoteczny (na zakup nieruchomości)
 • linia kredytowa (udostępnienie przez bank możliwości zadłużenia się)

Firma otrzymuje kredyt firmowy na podstawie umowy kredytowej, która reguluje zasady i prowizje kredytu, termin spłaty, wysokość, cel kredytu, zabezpieczenia, możliwości rozwiązania umowy kredytowej. Kredyt firmowy udzielany jest na podstawie zdolności kredytowej, a ta badana jest na podstawie dokumentacji. Należy pamiętać, że bank może odmówić przydzielenia kredytu. Wybierając kredyt firmowy należy wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak koszty kredytu, rodzaj, wysokość, warunki spłaty, waluta, zabezpieczenia, oprocentowanie i inne.

Kredyt firmowy – czy warto go zaciągnąć w tym roku?

Wiele firm zadaje sobie pytanie czy warto finansować się poprzez kredyt firmowy. Zdecydowanie tak i jest ku temu kilka powodów:

 • kredyt firmowy pozwala na szybszy rozwój firmy; w dobie dynamicznych zmian każda firma musi się rozwijać, aby nie zostać w tyle.
 • nowe inicjatywy biznesowe i szansa na wyprzedzenie konkurencji; rozwój firmy wymaga nakładów finansowych i tutaj nieodłącznym wsparciem może być kredyt firmowy na korzystnych warunkach, które dominują w tych czasach.
 • większy rozmach biznesowy i wzrost przedsiębiorstwa
 • zyski firmy mogą być przeznaczone na inne cele
 • poprawa przepływów finansowych w firmie; jest to istotne zwłaszcza jeśli klienci mają długie terminy płatności lub spóźniają się z płatnościami
 • korzyści dla księgowości; odsetki kredytu można zakwalifikować jako koszty, co jest atrakcyjne z punktu widzenia księgowego.
 • budowanie historii kredytowej

W dzisiejszych czasach w większości przypadków kredyty firmowe można uzyskać bez skomplikowanych procedur. Doświadczony ekspert pomoże dopasować ofertę kredytową

Kredyty firmowe Kielce
Kredyty firmowe Kielce – sprawdź oferty na ten rok!

Kredyt firmowy Kielce – rozwiń z nami swoją działalność!

Decydując się na kredyt warto skorzystać z wiedzy doświadczonych ekspertów. Mimo, że sama procedura i formalności są stosunkowo proste, to jednak występując o konkretny kredyt firmowy na określonych warunkach należy wziąć pod rozwagę kilka czynników. W obecnych czasach oferta banków w zakresie rozmaitych kredytów firmowych jest bardzo szeroka. Przedsiębiorcy z reguły na co dzień są zajęci prowadzeniem własnego biznesu i nie mogą zawiesić działalności biznesowej po to, aby poświęcić czas na wizytę w każdym banku, analizowanie i porównywanie ofert.

W tym aspekcie wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i wspomagamy naszych klientów jako niezależny ekspert finansowy. W jednym miejscu pomożemy Ci sprawnie porównać oferty wszystkich banków dostępnych na rynku polskim i i wybrać odpowiedni kredyt firmowy, uszyty na miarę dla Ciebie i Twojej firmy.

Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania z naszym ekspertem – wybierzemy dla Państwa optymalny, najlepszy i najtańszy kredyt firmowy

Eksperci Finansowi Kielce – dlaczego warto nam zaufać?

Kredyty to nasza specjalność. Jesteśmy skuteczni, profesjonalni i godni zaufania, Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie. Działamy szybko, sprawnie i zawsze w najlepszym interesie naszych klientów. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu firmowego, nasz pośrednik będzie Ci towarzyszył w czasie podpisywania umowy kredytowej i pomoże zweryfikować, czy wyjaśnić jej zapisy. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące przedmiotowej sprawy i przeprowadzamy klienta krok po kroku przez meandry procedury bankowej. Mamy w swoim portfolio oferty wszystkich kluczowych banków w Polsce. Zajmiemy się Twoim kredytem firmowym w sposób kompleksowy i z najwyższą starannością przeprowadzimy z Tobą cały proces uzyskania finansowania bankowego. Oszczędzimy Twój czas, zminimalizujemy stres i udzielimy odpowiedzi na każdym etapie procesu.

Kredyt inwestycyjny w Kielcach – najniższe RRSO!

W dzisiejszych czasach o kredyt inwestycyjny mogą ubiegać się niemal wszyscy przedsiębiorcy ze zdolnością kredytową. Warunkiem jest przedstawienie szczegółowego planu inwestycyjnego, który doprowadzi do powiększenia majątku trwałego firmy. Jak zatem wyszukać tani kredyt inwestycyjny dla firmy i przyspieszyć jej rozwój? Znalezienie niedrogiego pożyczki stanowi obecnie nie lada wyzwanie. Choć strony internetowe banków są pełne ofert dla przedsiębiorców, nie każda z nich będzie odpowiednia dla Twojej działalności. Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy warto skontaktować się z doświadczonym ekspertem finansowym, który przeprowadzi porównanie kredytów pod kątem Twoich potrzeb. Nasz profesjonalny pośrednik finansowy z Kielc objaśni Ci prawo bankowe i pomoże w przygotowaniu wniosku kredytowego. Decyzja, którą podejmiesz będzie bazować na wyliczeniach z zaawansowanego kalkulatora kredytowego. W zależności od wielkości pożyczki zaoszczędzisz od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.

Sprawdź również oferty faktoringu w Kielcach

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Close Menu