Doradca Finansowy Kielce - doradzamy BEZPŁATNIE zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Potrzebujesz skonsolidować swoje zobowiązania finansowe? Mieszkasz w Kielcach lub okolicy? Dobrze trafiłeś! Nasi Eksperci ds. kredytów konsolidacyjnych porównają dla Ciebie oferty banków zupełnie za darmo!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów konsolidacyjnych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy oferty kredytów konsolidacyjnych w Kielcach za darmo!
Prześwietlamy oferty kredytów konsolidacyjnych w Kielcach za darmo!

Kredyty konsolidacyjne przeznaczone są dla wszystkich osób, które mają dużo zobowiązań kredytowych albo ich miesięczne raty są za wysokie. Pozwala zamienić kilka kredytów w jeden, z mniejszą ratą. Bardzo często taka operacja wymaga wydłużenia okresu kredytowania. To z kolei powoduje, że miesięczna rata faktycznie ulega znacznemu obniżeniu, jednak rosną całkowite koszty kredytu. Dlatego decyzja o skorzystaniu z takiej opcji powinna być bardzo dobrze przemyślana. Nie należy bezgranicznie ufać doradcom bankowym, którzy skupiają się jedynie na samej racie. W tym celu najlepiej rozpocząć współpracę z profesjonalnym i doświadczonym ekspertem finansowym z Kielc, który wszystko dokładnie przeanalizuje i pokaże zarówno plusy, jak i minusy takiego rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów konsolidacyjnych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyty Konsolidacyjne Kielce
Kredyty Konsolidacyjne Kielce na ten rok!

Kredyty konsolidacyjne – czym są?

Kredyty konsolidacyjne to kredyty, które muszą być przeznaczone na ściśle określony cel. Jest nim spłata innych zobowiązań kredytowych. Za pomocą kredytu konsolidacyjnego można spłacić:

  • kredyty gotówkowe,
  • kredyty hipoteczne,
  • pożyczki hipoteczne,
  • kredyty samochodowe,
  • karty kredytowe,
  • kredyty odnawialne,
  • pożyczki pozabankowe, tzw. „chwilówki”

Każda bank ma swoją wewnętrzną procedurę udzielania kredytów konsolidacyjnych. Dlatego w niektórych z nich nie będzie możliwe skonsolidowanie np. kart kredytowych, limitów odnawialnych lub pożyczek pozabankowych.

Należy mieć na uwadze, że kredytu konsolidacyjnego nie można przeznaczyć na inny cel, chyba że dobieramy dodatkową gotówkę. Generalnie zasada udzielania tego typu kredytów jest taka, że klient podaje we wniosku numery rachunków do spłaty poszczególnych zobowiązań i bank przelewa środki bezpośrednio na nie. Zadaniem klienta jest jedynie poinformowanie banku o fakcie, że chce on zamknąć dany kredyt. Jest to bardzo ważne, ponieważ przy braku dyspozycji zamknięcia kredytu, będzie on nadal aktywny. Dlatego niektóre banki, udzielające kredytów konsolidacyjnych, wymagają od klientów dostarczenia zaświadczenia o zamknięciu danego zobowiązania.

Kredyt konsolidacyjny – z nami najniższe RRSO!

Wszystko zależy od naszej sytuacji finansowej. Tak jak wspominaliśmy, konsolidacja kredytów w Kielcach wiąże się zazwyczaj z wydłużeniem okresu kredytowania. Dlatego trzeba dokonać dokładnej analizy, czy taka operacja jest nam niezbędna, bo bardzo często można na niej stracić dużo pieniędzy. Kiedy więc warto z niego skorzystać? Przede wszystkim wtedy, kiedy przestajemy sobie radzić z bieżącym regulowaniem naszych rat. Wówczas obniżenie rat może dać pewnego rodzaju oddech i nie powinniśmy w tym przypadku aż tak bardzo patrzeć na to, że wzrosną całkowite koszty. Innym przypadkiem jest sytuacja, gdy staramy się o kredyt hipoteczny i nie wychodzi nam zdolność kredytowa. Wówczas jedną z możliwości jej podniesienia jest właśnie konsolidacja posiadanych kredytów.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty takiego kredytu, który z jednej strony obniży nasze miesięczne obciążenia, a z drugiej sprawi, że spadną całkowite koszty kredytu. Znalezienie takiej oferty nie jest jednak prostą sprawą. W tym celu najlepiej nawiązać współpracę z ekspertem kredytowym z Kielc.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów konsolidacyjnych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Konsolidacja kredytów w Kielcach
Konsolidacja kredytów w Kielcach – bezpłatne porównanie ofert na 2021 rok

Kredyty konsolidacyjne w Kielcach – bezpłatnie porównamy oferty banków

Kredyty konsolidacyjne Kielce oferowane przez poszczególne banki, znacząco się od siebie różnią. Na co zwracać główną uwagę przy jego zaciąganiu? Przede wszystkim należy patrzeć na oprocentowanie i wysokość prowizji. Jeżeli nasze obecne kredyty mają oprocentowanie na poziomie 6-8%, to bardzo ciężko będzie znaleźć tańszą alternatywę. Jeżeli jednak posiadają one oprocentowanie na poziomie 10%, to jest to trochę łatwiejsze zadanie. Pod warunkiem, że wzięcie kredytu konsolidacyjnego nie będzie wiązało się z zapłaceniem wysokiej prowizji. Wówczas nawet atrakcyjne oprocentowanie nic tutaj nie pomoże.

Najlepiej wybrać więc kredyt konsolidacyjny bez prowizji. Nie podnosi się wówczas kwota naszego zobowiązania. Jeżeli do tego oprocentowanie będzie niższe od tego, które mamy na aktualnych kredytach, to możemy mieć pewność, że będzie to opłacalna inwestycja. Przy niektórych promocyjnych ofertach istnieje możliwość jednoczesnego obniżenia rat oraz skrócenia okresu kredytowania. Żeby jednak skorzystać z takiej oferty, to warto korzystać z usług pośrednika kredytowego.

Eksperci kredytowi z Kielc – dlaczego warto nam zaufać?

Tak jak wspomnieliśmy wybór odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego nie jest taką prostą sprawą. Samo obniżenie raty nie jest większym problemem. Jeżeli mamy kredyt na 3 lata, to wystarczy go wydłużyć na okres 10 lat i rata drastycznie się zmniejszy. Taki zabieg jednak nie ma żadnego ekonomicznego sensu. Eksperci kredytowi z Kielc w pierwszej kolejności badają aktualną sytuację finansową klienta. Dopiero na podstawie uzyskanych informacji są w stanie stwierdzić, czy opłaca się konsolidować kredyty. Dzięki temu klient ma pewność, że dana oferta przyniesie mu zdecydowane korzyści. Jeżeli w danej chwili nie będzie dobrej oferty kredytu konsolidacyjnego, to nic nie szkodzi. Twój doradca cały czas będzie trzymał rękę na pulsie i gdy tylko pojawi się jakaś okazja, to na pewno się z Tobą skontaktuje.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Close Menu