Doradca Finansowy Kielce - doradzamy BEZPŁATNIE zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Nasza firma Niezależnych Doradców Finansowych to profesjonalna oraz niezależna firma doradcza, która specjalizuje się w doborze najlepszych rozwiązań finansowych.

Dzięki współpracy z większością czołowych instytucji finansowych i doradczych posiadamy w swoim pakiecie najkorzystniejsze oferty na kredyt oraz leasing.

Mamy już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sferze finansow, a nasze oceny oraz dobór optymalnie dopasowanych ofert od wielu lat zapewnia zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych klientów.

Ofertę kredytową kierujemy dla firm małych, średnich i dużych, które posiadają zdolność kredytową wymaganą przez banki, jak również dla właścicieli przedsiębiorstw, które nie spełniają wszystkich kryteriów bankowych.

W obecnych czasach chyba każdy młody człowiek zaczynający samodzielne życie, znajdujący pracę, zakładający rodzinę, pragnie się usamodzielnić. Marzenia o własnym mieszkaniu, czy samochodzie, które są niezbędne do życia nie mogły by być realizowane gdyby nie decyzje wielu osób, które podejmują się zaciągnięcia kredytu na taki cel. Pozwala on na zakup własnościowego mieszkania, które niezbędne jest w życiu. Niestety jesteśmy wtedy zobowiązani spłacać kredyt, którego wysokość powoduje, że będzie to rozłożone w czasie przez wiele, wiele lat.

Dlatego skoro już decydujemy się na taką formę finansowania naszego zakupu, powinniśmy dobrze zorientować się w ofercie kredytowej różnych banków, poznać zasady spłaty zawarte w umowie kredytowej, wziąć pod uwagę szereg innych czynników jak np. perspektywy związane z obecną pracą – a wszystko to ma na celu ustalenie jakiej wysokości kredyt możemy zaciągnąć, aby móc regularnie spłacać od niego raty.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Close Menu