Doradca Finansowy Kielce - doradzamy BEZPŁATNIE zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Biorąc pożyczkę hipoteczną, mamy możliwość przeznaczyć pieniądze na dowolny cel. Wystarczy, że masz dom, mieszkanie, samochód bądź działkę. Pożyczka sięga nawet 70 procent wartości nieruchomości. To dobry sposób w przypadku kiedy nasz cel sięga większej kwoty niż dwa tysiące złotych, a nie chcemy ujawniać, na co konkretnie chcemy przeznaczyć pieniądze. Wielu nie zdaje sobie sprawy o takiej formie pożyczki, choć warto mieć tę wiedzę, ponieważ do idealne rozwiązanie dla wielu z nas. Warto mieć na uwadze jej zabezpieczenie, jest to wolna od obciążeń nieruchomość. Dzięki temu otrzymujemy gotówkę na dłuższy okres razem z atrakcyjnym oprocentowaniem. Jest to bardzo wygodne, ponieważ z takiej formy pożyczki mogą skorzystać bardzo małe i młode firmy bez zdolności kredytowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty pożyczek hipotecznych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Pożyczki hipoteczne Kielce
Pożyczki hipoteczne Kielce – bezpłatne porównanie ofert na ten rok!

Bank, który otrzymuje bardzo dobre zabezpieczenie, nie będzie interesował się, na co wydajemy pożyczone pieniądze pod jednym warunkiem, że jest to pożyczka hipoteczna, a nie kredyt hipoteczny, który znacząco się różni. Pożyczkodawca w przypadku zaprzestania spłaty długu ma prawo sprzedać zastawioną nieruchomość. Kredyt hipoteczny tak samo, jak pożyczka hipoteczna w porównaniu do innych produktów finansowych posiadają najniższe oprocentowanie. Taka pożyczka w porównaniu do kredytu hipotecznego wiąże się z dłuższymi procedurami. Kredyt hipoteczny otrzymamy nawet na 50 lat. W przypadku pożyczki czas wynosi 25-30 lat. Warto zaznaczyć, że koszty pożyczki hipotecznej są o wiele niższe niż koszt kredytu na dom bądź zwyczajna pożyczka.

Pożyczka hipoteczna w Kielcach – z nami najniższe RRSO!

W odróżnieniu od zwykłej pożyczki, zaciągając pożyczkę hipoteczną mamy o wiele niższe oprocentowanie i możemy spłacać ją przez dłuższy czas. Pieniądze możemy przeznaczyć na wszystko, czego tylko dusza zapragnie, może to być nawet podróż, remont bądź nowy samochód. Nie jesteśmy tak ograniczeni, jak w przypadku innych form kredytów i pożyczek. Należy mieć na uwadze wszystkie formalności, które wiążą się z wyceną nieruchomości, wpisem do księgi wieczystej oraz ubezpieczeniem. W częstych przypadkach formalności towarzyszące pożyczce hipotecznej są bardzo długie, z tego powodu warto skorzystać z usług naszych ekspertów finansowych, którzy zajmują się tym zawodowo i takie sprawy nie stanowią dla nich większego problemu. Dla wielu okaże się to bardzo korzystne, ponieważ nie musimy się martwić o wiele aspektów. Osoby, których nie stać na wkład własny, a starają się otrzymać pożyczkę tego typu, nie muszą się załamywać, ponieważ istnieje możliwość otrzymania pożyczki pod zastaw nieruchomości należącej do osoby trzeciej. Oczywiście w tym wszystkim warto przemyśleć i zdecydować na spokojnie co będzie dla nas najbardziej odpowiednie. Istotną kwestią jest fakt, że jak najbardziej możliwe jest uzyskanie pożyczki hipotecznej, jeżeli jesteśmy obecnie w trudnej sytuacji finansowej. Więc jeżeli posiadamy wolną od obciążeń nieruchomość, to dla niektórych taka forma pożyczki okaże się strzałem w dziesiątkę. 

Bezpłatne porównanie ofert pożyczek hipotecznych w Kielcach i okolicach
Bezpłatne porównanie ofert pożyczek hipotecznych na ten rok w Kielcach i okolicach

Pożyczka hipoteczna w Kielcach – porównamy oferty banków!

Wybór pożyczki hipotecznej wcale nie jest prostym zadaniem. Przed jej zaciągnięciem, warto przemyśleć swoją decyzję, ponieważ taka forma zobowiązania będzie trwała długi czas. To nie jest pożyczka krótkoterminowa. Należy zwrócić uwagę na wysokość oprocentowania i prowizji, im niższe, tym lepsze. Jeżeli nasza nieruchomość jest już obciążana hipoteką, o pożyczkę możemy starać się tylko w tym samym banku. Najlepszym rozwiązaniem dla każdego kto decyduje się na taką pożyczkę będzie udanie się do naszych ekspertów, którzy mają duże doświadczenie. Nasi specjaliści ze starannością wezmą pod uwagę każdy szczegół, aby wybrać najtańszą i najkorzystniejszą ofertę. To oni bez większych problemów wybiorą najlepszą pożyczkę, zbędne jest długie zastanawianie się co i jak powinniśmy zrobić, tym bardziej że nie każdy pożyczkobiorca jest w tej dziedzinie specjalistą. Wybierając samemu ofertę, możliwa jest pomyłka i pominięcie wielu ważnych kwestii. 

Niezależni Eksperci Kredytowi Kielce – dlaczego warto nam zaufać?

Ze starannością zadbamy o twoje bezpieczeństwo finansowe i ochronę majątku. Nasza pomoc jest całkowicie darmowa, wynegocjujemy najlepsze warunki i postaramy się, aby każdy, nawet najmniejszy problem został rozwiązany. Pomożemy w jak najdokładniejszy sposób wybrać odpowiednią pożyczkę i przeanalizujemy twoją sytuację finansową oraz dołożymy wszelkich starań, aby bez problemowo móc uzyskać pożyczkę w banku lub w innej firmie pożyczkowej. Wiemy, że bycie na bieżąco i śledzenie wszystkich ofert dla osoby, która nie interesuje ani nie zajmuje się zawodowo branżą, o której mówimy, może okazać się czasochłonne, a w najgorszym razie taka osoba może spodziewać się skutku odwrotnego. Takie działania na własną rękę mogą skończyć się dla nas nie powodzeniem, a nawet sporymi problemami. Dlatego to my pomożemy w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego na rynku, zwracając uwagę na wszystkie potrzeby, wynegocjujemy najlepsze warunki i przyspieszymy cały proces. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty pożyczek hipotecznych w Kielcach

Telefon: +48 533 88 78 78

Close Menu